top of page

Nasza baza

Pokoje


Do dyspozycji gości mamy pokoje z łazienkami. Każdy pacjent z opiekunem ma do dyspozycji własny pokój. Pokoje wyposażone są w łóżka z przeciwodleżynowymi materacami i pościel antyalergiczną. W każdym pokoju jest telewizor oraz mała lodówka. Oferujemy również bezpłatny dostęp do wifi. W wyposażeniu pokojów znajduje się także stół, krzesła, stoliki i rolety bezprzewodowe.


Łazienki


Każdy pokój ma własną łazienkę z wanną. Dodatkowo Ośrodek posiada także dużą łazienkę z prysznicem dla osób na wózkach inwalidzkich.


Kuchnia


Serwujemy domowe wyżywienie całodzienne. Posiłki są serwowane w formie bufetu szwedzkiego. Wydajemy 5  posiłków  dziennie (Śniadanie 7.30-9.00, Zupa 11.00-12.30, Obiad 13.00-14.30, Podwieczorek 16.00, Kolacja 18.00 – 19.00). Uwzględniamy diety dla alergików i wegetariańskie. Kuchnia spełnia standardy zbiorowego żywienia, w tym przepisy HACAP.
 


Świetlica i jadalnia


Powierzchnia ok. 50 m2, TV, mała filmoteka z klasyką filmu dla dorosłych i dzieci, biblioteczka z prasą i książkami.

 

Baza rehabilitacyjna
 

Do terapii przeznaczonych jest  6 sal:

  • Sala Kinezyterapii

  • Sala SI (Integracji Sensorycznej)

  • Sala masażu

  • Sala terapii pedagogicznych

  • Sala Terapii Ręki

  • Sala Terapii Vojty 

Hall


Duży hall i korytarz to dodatkowa przestrzeń wewnątrz budynku, gdzie w razie deszczu można poczytać, poplotkować, zrobić rundkę na rowerku (propozycja dla dzieci:), przespacerować się z chodzikiem, pobawić ze zwierzakami.
Dla dzieci jest przeznaczony kącik zabaw wyposażony w mebelki dziecięce i zabawki.


Sport i relaks


Mamy boisko do koszykówki (specjalnie obniżony kosz dla dzieci), siatkówki,  piłki nożnej oraz świetnie wyposażoną siłownie zewnętrzną.  

Dysponujemy kilkoma rowerami, kompletami badminton, piłkami. W okresie letnim basen ogrodowy z ciepłą wodą.
Dla dzieci plac zabaw z piaskownicą, huśtawkami, wieżą i innymi atrakcjami. 
Na terenie znajduje się kilka zestawów stolików drewnianych i ław, altany, miejsce na ognisko i grill.

Dodatkowym atutem ośrodka jest duży sad, ze ścieżkami i ławeczkami oraz ekologicznymi owocami prosto z dzewa - specjalnie dla naszych gości.

bottom of page